Brauciens uz Opel muzeju un Eifel Rallye Festival

Latvijas Antīko automobiļu kluba Youngtimer Rally organizatoru brauciens uz Opel rūpnīcu un Eifel Rallye Festival Vācijā. Braucienu atbalsta Opel.

Lasīt tālāk

Youngtimer Warsaw 2018

Latvijas Youngtimer Rally dalībnieku brauciens uz Varšavas Youngtimer kluba sezonas atklāšanu 2018. gada 6. aprīlī Bemovas lidlaukā.

Lasīt tālāk

Youngtimer Rally Roadtrip – 10. un 11. diena

Ceļojuma pēdējās divas dienas pavadījām tikai braucot, braucot un braucot.

Lasīt tālāk

Youngtimer Rally Roadtrip – 8. un 9. diena

Vakar atpūtinājām gan sevi, gan mūsu uzticamos četrriteņu draugus.

Lasīt tālāk

Youngtimer Rally Roadtrip – 7. diena

Šodiena atkal bija brīnišķīga.

Lasīt tālāk

Youngtimer Rally Roadtrip – 6. diena

Dienas lielāko daļu pavadījām braucot un priecājoties par Francijas piekrastes ceļiem un skatiem. Ceļu kvalitāte ir fantastiska un reljefs tos padara īpaši baudāmus.

Lasīt tālāk

Youngtimer Rally Roadtrip – 5. diena

22.oktobris ieies vēsturē kā otra labākā diena aiz 21.oktobra.

Lasīt tālāk

Youngtimer Rally Roadtrip – 4. diena

21/. oktobris vairākiem no mums ieies vēsturē kā labākā diena dzīvē. Mēs jau pirms ceļojuma sapratām, ka pasākums būs lielisks un redzēsim mašīnas, kas labākajā gadījumā ir redzētas fotogrāfijās. Bet šī diena pārspēja visas cerības.

Lasīt tālāk

Youngtimer Rally Roadtrip – 3. diena

Šodienas brauciens bija gluži kā saldais ēdiens – autobāņi ar minimālu satiksmi un pasakainiem skatiem un kalnu serpentīni, kurus izmanto Rallye Monte Carlo dalībnieki.

Lasīt tālāk

Youngtimer Rally Roadtrip – 2. diena

No Vroclavas Polijā līdz Milūzai Francijā vienā dienā. Sākumā Vācija priecēja ar lieliskiem autobāņiem, saulainu laiku un skaistiem skatiem, bet, sākoties sastrēgumiem, prieks nedaudz mazinājās. Par laimi, pretējā virzienā sastrēgumi bija nesalīdzināmi lielāki - līdz pat 30km garumā.

Lasīt tālāk

Youngtimer Rally Roadtrip – 1. diena

Pirmā diena un pirmie 1000 km pieveikti. Tā kā turpceļā mūsu galvenais mērķis ir tikt līdz pasākuma norises vietai, tad katru dienu jāveic ap tūkstoti kilometru. Līdz ar to varam pilnībā izbaudīt mums piešķirto Opel Crossland X.

Lasīt tālāk

Youngtimer Rally ar Opel dodas uz Dix Mille Tours

2017. gada sezona ir noslēgusies un Youngtimer Rally organizatori ir nolēmuši doties pieredzes apmaiņas braucienā uz Franciju, kur Paul Ricard F1 trasē norisināsies "Dix Mille Tours" pasākums.

Lasīt tālāk

Ar Volgu pēc Mini

Kaut kad agrā 2006. gada pavasarī, kad zāle bija ap 20 procentiem zaļāka, Pīts, mans paziņa no Anglijas, Sarejas grāfistes, un es, Kaspars, sēdējām ēnainā dārzā Siguldā, un, malkojot dzintarkrāsas dzērienu, pārrunājām dzīvi, šo un to, un arī auto lietas.

Lasīt tālāk

20 gadi ar Mercedes-Benz G klasi

76 gadus vecais vācietis Ginters Holtorfs 2014. gada 11. oktobrī noslēdza savu pasaules apceļošanu, kas ilga 26 gadus. Šajā laikā viņš ar 1988. gada izlaiduma "Mercedes-Benz 300 GD" apvidus automobili nobraucis aptuveni 900 tūkstoš kilometru, šķērsojot 215 valstis.

Lasīt tālāk