Ceļojumi

Youngtimer Rally ar Opel dodas uz Dix Mille Tours

2017. gada sezona ir noslēgusies un Youngtimer Rally organizatori ir nolēmuši doties pieredzes apmaiņas braucienā uz Franciju, kur Paul Ricard F1 trasē norisināsies "Dix Mille Tours" pasākums.

Šo pasākumu kopš 2010. gada organizē Peter Auto ("Spa Classic", "Monza Historic", "Chantilly Arts & Elegance", "Hungaroring Classic" u.c. pasākumu rīkotājs). Tas ir klasiskās autošosejas pasākums, kur sacensību režīmā ir iespēja redzēt tādus auto kā Aston Martin DB2 Vantage, Ferrari 275 GTB 4, Alfa Romeo TZ, Porsche 904 GTS, Shelby Cobra 289, Mercedes Benz C11 un daudzus citus iespaidīgus auto.

copyright-photosports-031-0400

Papildus sacīkšu automašīnām būs apskatāmi vairāk nekā 500 klubu automobiļi no dažādām ērām – sporta automobiļus, klasiskās ielas mašīnas un luksusa auto – tas padara šo pasākumu par īstu brīvdabas muzeju.

copyright-photosports-022-9942

Mūsu brauciena kopējais garums sasniegs 6000 km – tiks izmēģināti gan Rallye Monte-Carlo ceļi, Monaco ielas, Alpu serpentīni un apskatīti dažādi auto muzeji.

Pateicoties Youngtimer Rally atbalstītājam Opel, mums šim braucienam ir atvēlēts jaunais Opel Crossland X automobilis. Izteiksmīgs un kompakts no ārpuses, ļoti plašs un daudzpusīgs no iekšpuses, ar modernu divu toņu krāsojumu un stilīgu SUV izskatu – tas ir pilnīgi jaunais Opel Crossland X. Šis daudzpusīgais pilsētas krosovera modelis (Crossover Utility Vehicle) ir otrais B-segmenta Opel X ģimenes loceklis, kas pievienojas sportiskajam bestselleram Mokka X.

opel-crossland-x-2017

Salīdzinājumā ar Opel Mokka X, kas pēc izvēles pieejama ar pilnpiedziņu bezceļu izbraucienu situācijām, jaunais Opel Crossland X ar tā kompaktajiem ārējiem izmēriem ir radīts pilsētām, bet tāpat tas ir lieliski piemērots ceļošanai. Ar 4,21 metru garumu, jaunais Crossland X ir par 16 cm īsāks nekā Astra, bet tajā pašā laikā par 10 cm augstāks. Tādējādi pasažieri var baudīt paaugstinātu sēdēšanas pozīciju un lielisku pārredzamību. Lielisks papildaprīkojums, kas arī mums noderēs šajā braucienā ir panorāmas stikla jumts.

Par mūsu 10 dienu braucienu būs iespējams lasīt youngtimer lapā katru dienu sākot ar 18. oktobri!

Foto: ©Julien Hergault, ©Photosports, ©Morgan Mathurin


Valts Ceplevičs

Youngtimer Rally organizators un Latvijas Antīko automobiļu kluba biedrs. Kādreiz bija pārliecināts SAABists, bet laiks un pieredze dara savu. Tagad patīk gandrīz viss, kas ražots no 1960-1985. gadam. Neuzsakata, ka sēdināts klasisks automobilis ir nāves grēks.