Ceļojumi

Youngtimer Rally Roadtrip – 2. diena

No Vroclavas Polijā līdz Milūzai Francijā vienā dienā. Sākumā Vācija priecēja ar lieliskiem autobāņiem, saulainu laiku un skaistiem skatiem, bet, sākoties sastrēgumiem, prieks nedaudz mazinājās. Par laimi, pretējā virzienā sastrēgumi bija nesalīdzināmi lielāki - līdz pat 30km garumā.

ytr-roadtrip-2-2
ytr-roadtrip-2-1

Nekādas izklaides, izņemot krustvārdu mīklu minēšanu, maksas tualešu apmeklēšanu un vācu klasisko autožurnālu lasīšanu, nesanāca. Toties esam tikuši līdz Francijai, redzējuši norādi uz PSA ražotni un noklausījušies visu Spotify. Arī kolēģu XC70 uzticīgi seko mums un godam pieveic kilometru tūkstošus.
Rīt izmēģināsim Rallye Monte Carlo ceļus un tuvosimies mūsu galvenajam galamērķim - Dix Mille Tour pasākumam.

ytr-roadtrip-2-3

Today’s route took us from Wroclaw, Poland to Mulhouse, France in a single day. At first we were delighted by the awesome German autobahns, sunny weather and magnificent views, but sadly we eventually landed in slow traffic. However, traffic jams were much worse in the opposite direction – up to 30 km in length.

ytr-roadtrip-2-4
ytr-roadtrip-2-5

We didn’t have much entertainment apart from crosswords, visiting paid highway toilets and reading German classic car magazines. We did manage to get to France, see a sign near the PSA plant and listen through all of Spotify. We are happy to report that our teammates in Volvo XC70 are tagging along and dutifully covering thousands of kilometers.
Tomorrow we will be enjoying Rally Monte Carlo roads and approaching our destination – the Dix Mille Tour event.

ytr-roadtrip-2-6

Valts Ceplevičs

Youngtimer Rally organizators un Latvijas Antīko automobiļu kluba biedrs. Kādreiz bija pārliecināts SAABists, bet laiks un pieredze dara savu. Tagad patīk gandrīz viss, kas ražots no 1960-1985. gadam. Neuzsakata, ka sēdināts klasisks automobilis ir nāves grēks.