Ceļojumi

Youngtimer Rally Roadtrip – 8. un 9. diena

Vakar atpūtinājām gan sevi, gan mūsu uzticamos četrriteņu draugus.

Visu dienu pavadījām fantastiskajā Venēcijā - apskatījām gan sv. Marka katedrāli, Rialto tiltu, izbraucām ar gondolu un izbaudījām saulrietu uz tūkstošgadīgo ēku sienām. Patiesi lieliska diena, kas ilgi paliks atmiņā.

img_7342
img_7348
img_7406

Šodien turpinājām ceļu un esam jau nonākuši Austrijā. Netikām gan īpaši laipni sagaidīti uz robežas - izrādās, vinjete ir jāpērk iepriekšējā valstī, līdz ar to tikām bargi sodīti ar 120€ sodu par katru auto. Un pēctam vēl bija maksas ceļi. Bet nu viennozīmīgi dabas skati atsvēra visas iemaksas valsts kasē. Un Crossland X stikla panorāmas lūka atkal mūs priecēja. Galvenais šodienas pieturas punkts bija Halštate - maza pasaku pilsētiņa kalnos ezera krastā. Ne par velti šī ir viena no pasaules fotogrāfētākajām pilsētām Instagramā. Mēs šo statistiku vēl uzlabojām.

img_7435
img_7461
img_7463
img_7479

Nu jau esam nonākuši Zalcburgā - ar funikulieri uzbraucām uz pili un izmetām nelielu loku pa vecpilsētu. Kā uzzinājām, šodien ir Austrijas neatkarības diena - līdz ar to viss pilsētā ir slēgts un austrieši mājās rūpējas par savu pozīciju pasaules alkohola patēriņa tabulā. Par lielu Austriju!


Valts Ceplevičs

Youngtimer Rally organizators un Latvijas Antīko automobiļu kluba biedrs. Kādreiz bija pārliecināts SAABists, bet laiks un pieredze dara savu. Tagad patīk gandrīz viss, kas ražots no 1960-1985. gadam. Neuzsakata, ka sēdināts klasisks automobilis ir nāves grēks.