VW Jetta Mk2 | PĀRDOTS

pārdod € 4200 Rīgas raj.

Pārdodu ilgi un cītīgi būvētu VW jettu. Manā īpašumā auto no 2005. gada.
Tātad: 1986. gads, oriģināli bija 8v gti.
Pārbūvēts ir sekojošais:

  1. Motors - kods PG, no corrado g60. 2009-2011. gados pilnībā pārbūvēts/izkapitālēts, jaunas šāles, gredzeni, izhonēts bloks, izslīpēta/izpucēta galva - vārstu sēžas, kanāli utt. Ir uzmesta T25 turbīna, atrestaurēta, 8vturbo kolektors, alumīnija intercoolers, nerūsējošā tērauda ieplūdes trubas un izplūde visā garumā ar rezonātora tipa bunduli galā. Rezultātā ir ~220-230 zirgi, turbīna iepūš jau no ~2000 rpm, pie 3000 jau boosts ir līdz 1, 5bar. Motora vadība MegaSquirt extra, motoram poliuretāna balsti/spilveni.
  2. Kārba - no golf3 gti, ar trosu pārslēgšanās mehānismu. Jauns oriģinālais G60 sajūgs.
  3. Piekare - KW (laikam) koiloveri, bremzes no corrado G60 (mazākus par 15' riteņus uzlikt nevar).
  4. Diski - oriģinālie BBS RM ar 2" malu - platums tagad 8, 5". Riepas 195/45R15, protektors praktiski jauns.
  5. Virsbūve - novākti visi moldingi un emblēmas, izvalcētas arkas, gti duckbill lūpa, oriģinālais gti spoilers uz bagažnieka, smoked lukturi aizmugurē.
  6. Salons - priekšā oriģinālie recaro sēdekļi, aizmugurē pārbūvēts/pāršūts oriģinālais beņķis, durvju uzlikas pāršūtas ar mākslīgo ādu, OMP zamšādas stūre, karbona ātrumkloķa bimbālis, 4 elektrologi, DIGIFiz elektroniskais panelis.
  7. Audiosistēma - Alpine galva, pa 2 16cm DLS skaļruņiem un pa 2 pīkstuļiem katrās durvīs, divi Kicker 12" subi aizmugurē aiz beņķa, divi Power Acoustic pastūži, 2F kondensators, viss salons (grīda, durvis) izlīmēts ar vibroizolāciju, grīda arī ar skaņas izolāciju.

Ir sadarīti visi tekošie darbi - pirms apskates nomainīts bremžu regulators, kaut kādas putekļu gumijas, vēl šis un tas.
Apskate līdz 07. 06. 2017.

Pēc pārbūves 2011. gadā ir sanācis nobraukt vien ~2000km.

Ir pāris sīkumi, kurus nav bijis laika sataisīt - ir atlīmējies griestu apšuvums (pie šuvēja jauni griesti 150eur), sākusi degt akumulatora uzlādes lampa panelī - ģenarators pārlasīts, varētu būt nosūbējuši kontakti panelī vai drošinātāju blokā.

Pārdodu sakarā ar to, ka nav pietiekami laika, ko veltīt šai mašīnai.

Atsevišķi neko nepārdodu - ne diskus, ne DigiFIZ paneli, ne sēdekļus.

Līdzi dodu "Tehniskās apskates komplektu" - oriģinālos sēdekļus, lampas, izpūtēja mufleri.